ШВИДКА ДОПОМОГА
Сучасна медицина пропонує безліч можливостей для обстеження, лікування та реабілітації пацієнтів. Різні заклади надають вузькоспеціалізовані послуги. Тоді, коли особа може вільно пересуватися між ними, проблем не виникає. Проте існує категорія пацієнтів, для яких переїзд від одного до іншого медичного закладу або від закладу додому чи навпаки стає справжнім випробуванням.


Саме для цієї категорії пацієнтів створена послуга приватної швидкої медичної допомоги. Вона дозволяє транспортувати особу до закладу лікування чи реабілітації, після отриманої послуги додому або між різними закладами. Завдяки спеціально обладнаному медичному автомобілю не виникає потреби шукати відповідне авто, адже легкові автомобілі не підходять для перевезення, наприклад, лежачих пацієнтів. Також немає потреби терпіти незручності у непристосованих для перевезення хворих умовах. Крім того, спеціальний автомобіль гарантує безпеку пацієнта, що не під силу звичайним автівкам, необладнаним спеціальними кліпленнями, сидіннями, місце для лежання хворого. Можливість безпечно та комфортно пересуватися гарантує особі реалізацію її права на отримання якісної медичної допомоги у повному обсязі.


Кому корисна послуга приватної швидкої допомоги?

  • для лежачих хворих;

  • літніх осіб;

  • осіб з обмеженими можливостями пересування;

  • інших пацієнтів, яким необхідне транспортування у певних умовах.


Ми дотримуємося усіх вимог до перевезення кожної з категорій таких пацієнтів. Автомобілі обладнані необхідними засобами, аби зробити транспортування максимально безпечним та комфортним. Крім того, гарантуємо турботливе ставлення до пацієнта, надання необхідної допомоги та підтримки під час транспортування. Робимо усе можливе, аби поїздка була комфортною не лише фізично, але й психологічно. Медичний персонал, що супроводжує особу, має необхідні знання, навички та досвід для надання невідкладної допомоги, якщо виникає така потреба під час транспортування.


Завдяки послузі приватної швидкої медичної допомоги ви можете бути впевнені у високій якості перевезення пацієнта, дотриманні необхідних умов, важливих для його безпеки та комфорту.
ЗАПИС ОНЛАЙН
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
Made on
Tilda