Виїзні медичні огляди на підприємства

Медичний центр “ДоброМед плюс” ліцензована та акредитована медична компанія, що надає повний спектр медичних послуг з організації та проведення профілактичних медичних оглядів з виїздом на підприємства (Рішення МОЗ України про видачу ліцензії на медичну практику №803 від 23.04.2021 р.).

Наш медичний центр пропонує повний комплекс послуг з проведення обов’язкових періодичних медичних оглядів в який входить повне документальне супроводження та оформлення, функціональні, лабораторні та бактеріологічні дослідження, команда висококваліфікованих лікарів, професіоналізм та досвід яких дають змогу провести огляд великої кількості працівників швидко та якісно.

Наша команда у складі лікарів, лаборантів та інших спеціалістів разом з усім необхідним обладнанням виїжджає до Вашого підприємства та проводить медичний огляд протягом терміну, затвердженого з обох сторін.

Обстеження

Обов’язковий медичний огляд працівників відповідно до наказу МОЗ України №280 включає у себе: загальне обстеження лікарями-спеціалістами (лікар-терапевт, лікар-дерматовенеролог, лікар-отоларинголог, лікар-стоматолог та інші спеціалісти (за потреби), лабораторні та бактеріологічні дослідження, а також функціональне обстеження (пересувний цифровий флюорограф нового покоління, просте дослідження, що допомагає виявити безліч патологій, висока пропускна здатність апарату та рухливість дає можливість проводити медогляд на будь-якій локації).

Супровід

При укладанні договору про співпрацю за компанією закріплюється персональний менеджер. Спеціаліст займається супроводом повного циклу проходження медичного огляду, всіма організаційними питаннями (організація приїзду команди на локацію, допомога при формуванні списків працівників на медогляд, підбір оптимального складу комісії та пакету досліджень відповідно до рекомендацій МОЗ).

Медичні бланки

У разі необхідності оновлення бланків Особистих медичних книжок (форма 1-ОМК ) компанія проведе заміну на бланки встановленого державного зразка.

Будемо раді обговорити з Вами варіанти співпраці!

Отримати консультацію

Залиште заявку — ми якнайшвидше вам зателефонуємо.

Залишити заявку
Записатися на прийом
Медичний центр
Пн – Пт з 9:00 до 18:00;
Сб 10:00 до 15:00, Нд - вихідний
Прокласти маршрут
Медичні довідки, медогляди
Пн – Пт з 9:00 до 17:00,
Сб, Нд - вихідний
Прокласти маршрут